Instruktoriai

Trasos

 Pagrindinė slidinėjimo trasa

Trasa skirta pažengusiems ir profesionaliems slidininkams bei snieglentininkams. Joje vyksta treniruotės, varžybos ir slidinėjimo užsiėmimai su instruktoriais. Trasa veikia visais metų laikais. Trasos plotis 50 m, ilgis 460 m.

 Pradedančiųjų slidinėjimo trasa

2 lygių trasa skirta slidinėjimo užsiėmimams su instruktoriais bei pradedantiesiems. Trasa veikia visais metų laikais. Trasos ilgis 150 m, plotis 40 m.

 Lauko slidinėjimo trasa

Trasa skirta pažengusiems ir profesionaliems slidininkams bei snieglentininkams. Trasoje vyksta treniruotės ir varžybos. Ši trasa susijungia su pagrindine slidinėjimo trasa ir veikia žiemos sezono metu esant pakankamam sniego kiekiui bei nukritus oro temperatūrai.

 Snow parkas

Tai aktyvių pramogų ir ekstremalaus sporto mėgėjų susitikimo vieta, kurioje rasite figūras, skirtas įvairiems triukams atlikti. Pagrindinės slidinėjimo trasos (žiemos sezono metu ir lauko trasos) atkarpa, kurioje yra iš sniego, metalo ir plastmasės suformuotas figūros, skirtos slidinėjimui ir šuoliams su freestyle slidėmis bei snieglentėmis ant jų atliekant įvairius triuku. Šios figūros nuolat keičiamos pagal naujausias mados tendencijas, tad ekstremalių pramogų mėgėjai ir iššūkius mėgstantys Snow Arenos svečiai čia visada laukiami!