Instruktoriai

Aero Gallery

     Aero Gallery restoranas yra įsikūręs įspūdingoje vietoje – 50 metrų aukštyje, Snow Arenos kalno viršūnėje. Jame Jūsų laukia nepriekaištingas aptarnavimas, gurmaniški europietiškos virtuvės patiekalai ir pro langus atsiverianti nuostabi Druskininkų panorama.
    Aero Gallery – tobula vieta Jūsų šventėms. Restorane taip pat rengiamos degustacinės vakarienės, iškilmingi priėmimai, banketai ir furšetai.Virtuvės šefas visuomet pasirengęs stebinti patiekalais iš šviežių, natūralių maisto produktų, o restorano personalas užtikrins, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir mėgautis viešnage.
    Restorane yra 106 sėdimos vietos. Jauki, romantiška ir vaizdais pro langus užburianti aplinka tinka ir nedidelei asmeninei šventei, ir iškilmingam pobūviui.

 

SnowBoBar

SnowBoBar – puiki vieta sušilti, pasistiprinti ir atgauti jėgas. Čia galite ne tik numalšinti alkį ar troškulį, bet ir pabendrauti su draugais, užmegzti pažintis ar pasidalinti įspūdžiais.

Užsukus į šį barą slidinėjimo sesijos metu, laikas yra stabdomas, todėl galite niekur neskubėti ir pasimėgauti poilsiu.

Savitarna

Savitarnos restoranas siūlo skanų ir sveiką maistą, kuris patiekiamas šviežias ir yra pagamintas iš kokybiškų maisto produktų. Meniu sudaro platus europietiškų patiekalų asortimentas, todėl visuomet turite galimybę pasirinkti tai, ką mėgstate labiausiai.

Užsukus į savitarnos restoraną slidinėjimo sesijos metu, laikas yra stabdomas. Pasistiprinkite, atgaukite jėgas ir vėl tęskite pramogas!