Svarbi informacija!

Mieli lankytojai, nuo rugsėjo 13 d. Snow Arenoje gali lankytis asmenys (16 m.+) tik turintys Galimybių pasą arba ES skaitmeninį COVID pažymėjimą arba kitus dokumentus, liudijančius apie pasiskiepijimą, persirgimą, atliktą testą. Vaikams (0-15 m.) jokių dokumentų pateikti nereikia!

Siekiant užtikrinti svetainės stabilų darbą, šioje svetainėje yra naudojami slapukai (cookies).

Privatumo politika
 
 „Švietimo, mokslo ir sporto ministerija“ ir UAB „Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro Aqua“ valdomas objektas „Snow Arena“ įgyvendina projektą „Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo didinimas įtraukiant juos į slidinėjimo veiklas“.
 
   Projekto tikslas – Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo, užimtumo ir tarpusavio bendravimo skatinimas siekiant išmokti slidinėti kalnų slidėmis ir snieglentėmis.
 
   Projekto dalyviai – Druskininkų savivaldybės mokyklų antrų klasių mokiniai ir Druskininkų savivaldybės 10-ties kaimo bendruomenių jaunimas iki 29 metų.
 
   Projekto įgyvendinimo laikotarpis: nuo 2020-10-19 iki 2022-10-19 (viso 2 metai). Druskininkuose, „Snow Arenoje“ adresu: Nemuno kelias 2, Mizarų kaimas, Druskininkų sav.
 
   Slidinėjimo pamokos vyks 1 kartą per mėnesį, Druskininkų savivaldybės mokyklų antrų klasių mokiniams ir po 10 žmonių iki 29 metų, iš 10-ties kaimo bendruomenių, pasirinktinai su slidėmis arba snieglente.
 
   Projektas „Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo didinimas įtraukiant juos į slidinėjimo veiklas” finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos fondo lėšomis.
 
Projektą vykdo: